• Kołnierz uszczelniający z BFX Velux EDT 1000 MK04 78x98 cm

Symbol: EDT MK04 1000
Rodzaj montażu Montaż standardowy
Rodzaj pokrycia dachówka płaska (15-40 mm)
Wersja kołnierza z BFX (izolacja przeciwwilgociowa)
Szerokość okna 78 cm
Wysokość okna 98 cm
465.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 10 dni
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost zw - pobranie 0
KURIER DPD - pobranie 0
Kurier Inpost zw 0
KURIER DPD 0
EAN 5702329452519
Zostaw telefon

Pojedynczy kołnierz uszczelniający EDT 1000 z izolacją przeciwwilgociową BFX oraz rynną odwadniającą.

Kołnierz przeznaczony jest do montażu okna dachowego (GZL, GZL B, GLL, GLL B, GLU, GPL, GPU, GGL, GGU, GTL, GXL) w pokryciach z dachówki płaskiej o wysokości w zakresie 15-40 mm.

Kołnierz uszczelniający VELUX EDT 1000 jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym estetykę oraz szczelne połączenie okna z połacią dachu.

Precyzja i wodoszczelność

Kołnierz VELUX EDT 1000 to precyzyjnie wykonany element zaprojektowany w taki sposób, aby tworzyć wodoszczelną barierę pomiędzy oknem dachowym a materiałem pokryciowym oraz zapewniać skuteczną ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi.

Izolacja przeciwwilgociowa BFX zapewnia idealne dopasowanie i szczelne połączenie pomiędzy oknem dachowym, łatami, a połacią dachową. W jej skład wchodzą:

  • wokołokienna izolacja przciwwilgociowa VELUX BFX stworzona z włókniny z polipropylenu, która idealnie dopasowuje się do okna i konstrukcji dachu oraz chroni przed wilgocią i wiatrem
  • regulowana teleskopowa rynna odwadniająca montowana nad oknem, której zadaniem jest odprowadzenie wilgoci pojawiającej się pod pokryciem dachowym poza obszar okna dachowego 

Montaż jest bardzo łatwy. Wystarczy umieścić ją na oknie dachowym i rozłożyć.

Kołnierz wykonany jest wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne blachy aluminiowej, wykończonej na kolor szary (RAL 7043), przez co tworzy estetyczne wykończenie i pasuje do najmodniejszych kolorów płaskich dachówek ceramicznych i betonowych.

Nachylenie dachu: 20° – 90°

Do okna o rozmiarze: 78 x 98 cm

Gwarancja podstawowa na okna dachowe VELUX (10 lat):

PDF Document

20-letnia gwarancja na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document

20-letnia gwarancja na szyby w oknach do poddaszy po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.