Poziomnica PRO 800 Endurance 60 cm

Symbol: 3-01-01-BE-060
71.00
SZT
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
14.99
  • Kurier Inpost 14.99
  • Kurier Inpost - pobranie 19.99
Więcej o produkcie
Długość [cm]:
80
EAN:
5906245950573

Poziomnice serii PRO800 ENDURANCE wyposażone są w libelle o specjalnie zaprojektowanym obłym kształcie, umożliwiającym łatwy odczyt, tzw. ERS+ (easy reading system plus).

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania kąt, pod jakim dokonywany jest odczyt pomiaru, staje się zupełnie nieistotny.

Dokładność libelli wynosi 0,5 mm/m = 0,029°. Nowa libella wykonana z wysokiej jakości szkła akrylowego o kształcie półkola jest dodatkowo bardzo dobrze doświetlona, co ułatwia pracę w gorszych warunkach oświetlenia. Zastosowano w niej nowoczesne (gładkie i obłe) mocowanie libelli. Krawędzie nie gromadzą żadnych zabrudzeń, co eliminuje problemy związane z czyszczeniem poziomnic z resztek klejów bądź zapraw murarskich.

Libella do wyznaczania poziomu została zaprojektowana w sposób umożliwiający pomiar poziomu w dwóch położeniach – normalnym i odwrotnym – przy zachowaniu dokładności pomiaru. Właściwość ta jest szczególnie przydatna w sytuacji pomiaru poziomu sufitów lub belek na wysokości, gdy odczyt wskazania libelli od góry jest niemożliwy.

Wszystkie poziomnice serii PRO800 wyposażone są w DWIE LIBELLE PIONU, co umożliwia wyznaczanie pionu niezależnie od sposobu trzymania poziomnicy.

Poziomnica posiada uchwyt, ułatwiający trzymanie poziomnicy w trakcie wykonywania pomiarów.

Libella nie ma żadnych ostrych krawędzi, na których następowałoby załamanie światła. Dodatkowo zastosowano w niej efekt lupy, umożliwiający powiększenie o 30% obrazu pęcherza, który jednocześnie stał się też o wiele bardzie wyraźny.

Profil - dwukomorowy, odznaczający się dobrą wytrzymałością na rozciąganie i dobrą wytrzymałością zmęczeniową. Profil poziomnicy PRO800 posiada dodatkowe wzmocnienie wzdłużne, co zapewnia zwiększoną sztywność.

Nasadki wykonane z elastomeru o wysokim współczynniku pochłaniania energii, stanowiące skuteczną ochronę profilu.

Czerwona powłoka nanoszona jest na profil metodą elektrostatycznego przyciągania naelektryzowanych cząstek farby proszkowej, utrwalana termicznie przy zastosowaniu promieniowania podczerwonego, generowanego w procesie katalitycznego spalania gazu. Cechuje ją odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie narzędzia pomiarowe i ich profile zostają poddawane testom na: zginanie pionowe i poziome, ściskanie oraz skręcanie. Przeprowadzone badania pozwalają na wypuszczanie na rynek jedynie produktów o najwyższej jakości. Dodatkowo firma PRO zapewnia klientom 10 letnią gwarancję na wskaźniki. Oznacza to, że libelle nie tracą swej dokładności wskazań, nie zachodzą mgłą i nie przeciekają.

Poziomnice serii PRO800 są produktem polskim. Firma PRO wytwarza poziomnice już od ponad 25 lat.

Długość: 60 cm

Parametry:
Długość [cm]:
80
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: