• Okno dachowe 3-szybowe Velux GLL 1064 PK06 górne otwieranie 94x118 cm

Symbol: GLL PK06 1064
Przeznaczenie okna salon, pokój, sypialnia
Pakiet 3-szybowy
Sposób otwierania Górne otwieranie
Typ okna Okno obrotowe
Materiał Drewniane
Szerokość okna 94 cm
Wysokość okna 118 cm
2195.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 185
Odbiór osobisty 0
Kurier Paleta E 185
EAN 5702329222662
Zostaw telefon

Drewniane okno dachowe 3-szybowe VELUX GLL 1064 PK06 94 x 118 cm z uchwytem otwierającym u góry

Okna drewniane z górnym otwieraniem z ramą wykonaną z najwyższej jakości drewna sosnowego. Dodatkowo pokryte bezbarwnym lakierem akrylowym, dzięki któremu nie musisz martwić się jego konserwacją przez wiele lat.

Okna drewniane z górnym otwieraniem są więc polecane tym, dla których kluczowe znaczenie ma wysoka jakość produktów drewnianych bez konieczności ich częstej impregnacji.

Nowoczesne okna dachowe drewniane z górnym otwieraniem Standard Plus to okna przyszłości, które zostały zaprojektowane tak, aby w jak największym stopniu odpowiadały na potrzeby użytkowników. Wyposażono je w innowacyjny pakiet 3-szybowy, dzięki któremu możesz cieszyć się bardzo wysokim komfortem cieplnym i dźwiękowym, a także wyjątkowo czystymi szybami dzięki powłoce łatwozmywalnej. Poza dobrze znaną i sprawdzoną konstrukcją ThermoTechnology™ okna posiadają również rozwiązania, które dotychczas były stosowane tylko w produktach premium. Dzięki temu komfort życia na poddaszu jest dostępny dla każdego.

Konstrukcja drewniana pokryta bezbarwnym lakierem to:

 • Ciepło i przytulność – odpowiednie do pomieszczeń, w których można docenić naturalny wygląd drewna
 • Jakość – wykorzystane zostało wysokiej jakości drewno sosnowe
 • Długotrwałość – solidne, trwałe okno odporne na odkształcenia
 • Ochrona – drewno pokrywane jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym
 • Gotowość do użycia – dzięki bezbarwnemu lakierowi powłoka okna jest ponadczasowa, przyjemna w dotyku i estetyczna, a ponadto chroni drewno przed zabrudzeniami i wilgocią
 • Ekologia – używamy lakieru akrylowego na bazie wody i niezawierającego rozpuszczalników
 • Wymagana konserwacja co ok. 4 lata

Każde okno dachowe VELUX z górnym system otwierania możemy przerobić na sterowane elektrycznie. Możemy to zrobić w dowolnym momencie użytkowania, gdyż wszystkie okna z górnym systemem otwierania są fabrycznie przystosowane do montażu automatyki. Wystarczy, że w okolice okna doprowadzimy przewód zasilający. Najlepiej zrobić to już na etapie budowy lub podczas remontu, dzięki czemu późniejsza instalacja zestawu adaptacyjnego będzie dużo szybsza i prostsza.

Okna Velux GLL 1064 charakteryzują:

image

Nowy ergonomiczny uchwyt:

Nowy uchwyt do okien dachowych otwieranych od góry zapewnia łatwe obsługę okna, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble lub okno trzeba zamontować nad niską ścianą kolankową.

image

Wentylacja nawet przy zamkniętym oknie:

Nawet przy zamkniętym oknie dzięki wentylacji zintegrowanej z uchwytem otwierającym wpuścisz do pomieszczenia świeże powietrze, kiedy śpisz lub jesteś poza domem.
Łatwy w obsłudze, wbudowany filtr zapewni świeże, przefiltrowane powietrze bez owadów i zanieczyszczeń. Filtr jest wymienny i łatwy w konserwacji.

image

Funkcjonalność i wygoda użytkowania:

Szyby posiadają powłokę łatwozmywalną o grubości 10 nm. Dzięki niej wszystkie zanieczyszczenia organiczne łatwiej ulegają rozpadowi pod wpływem promieniowania UV i są skutecznie zmywane przez deszcz. To oznacza, że możesz myć okna znacznie rzadziej. Jeśli już decydujesz się to zrobić, obróć skrzydło o 180° i zablokuj je zasuwką. Dzięki temu obiema rękami swobodnie wyczyścisz szybę.

image

Energooszczędny pakiet 3-szybowy

W nowym pakiecie 3-szybowym zastosowano udoskonaloną powłokę oraz innowacyjną czarną ramkę termoplastyczną TPS, które to zagwarantują. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,0 zwiększy efektywność energetyczną Twojego domu.

Konstrukcja ThermoTechnology™: Wszystkie okna Standard Plus o innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ zapewniają świetne parametry izolacyjne. To gwarancja jeszcze łatwiejszego utrzymania ciepła w domu, a do tego realna szansa na obniżenie rachunków za prąd.

Dane techniczne:

 • rozmiar: 94 x 118 cm
 • materiał: impregnowane i lakierowane drewno sosnowe, odporne na brud i zanieczyszczenia
 • przenikanie ciepła Ug - szyba (W/m2K): 0,6
 • przenikanie ciepła Uw - całe okno (W/m2K): 1,0
 • wyciszanie deszczu: tak
 • nawiewnik: tak
 • całkowita przepuszczalność energii promieniowania słonecznego: 46 %
 • powłoka antyroszeniowa: nie
 • powłoka łatwozmywalna: tak
 • dźwiękochłonność Rw (dB): 32 - nowe 3-szybowe okna to specjalnie przygotowana konstrukcja, która lepiej redukuje hałas i tłumi dźwięki o różnej częstotliwości. Dzięki wstawieniu szyb grubszych o 30% w porównaniu do obecnej konstrukcji oraz zastosowaniu większej różnicy między grubością poszczególnych szyb, współczynnik izolacji akustycznej został poprawiony o 3 dB. To zapewnia aż dwukrotny spadek natężenia poziomu głośności i gwarantuje jeszcze lepsze warunki do pracy i odpoczynku w domu
 • zewnętrzna szyba hartowana: tak - ochrona przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, takimi jak intensywne burze i grad
 • gwarancja: 10 lat, 20 lat z zestawem BDX
 • oblachowanie zewnętrzne: szary (RAL 7043)
 • dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej: 15-90 stopni

Uwaga: do okna dobierz również kołnierz uszczelniający do odpowiedniego pokrycia dachowego!

Nowe okno dachowe VELUX należy zamontować z kołnierzem. Kołnierze VELUX są precyzyjnie wykonanymi elementami zaprojektowanymi w taki sposób, aby tworzyć wodoszczelną barierę pomiędzy oknem dachowym a materiałem pokryciowym oraz zapewniać bezpieczne i skuteczne odprowadzanie wody.

Dodatkowa izolacja termiczna i przeciwwilgociowa VELUX BDX 2000

Optymalny montaż okna dachowego zapewni jego energooszczędność i wytrzymałość. Zastosowanie produktów izolacyjnych dodatkowo zapewnia właściwą izolację termiczną pomiędzy konstrukcją dachu a ościeżnicą oraz między oknem a konstrukcją dachu. Do tych celów można wykorzystać zestaw izolacyjny BDX, w którego skład wchodzi rama izolacyjna oraz wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa razem z rynną odwadniającą.

Zastosowanie zestawu izolacyjnego jest wymagane do uzyskania przedłużonej 20-letniej gwarancji na okna VELUX.

Gwarancja podstawowa na okna dachowe VELUX (10 lat):

PDF Document

20-letnia gwarancja na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document

20-letnia gwarancja na szyby w oknach do poddaszy po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.