• Okno dachowe 3-szybowe Velux GLL 1061 CK04 górne otwieranie 55x98 cm

Symbol: GLL CK04 1061
Przeznaczenie okna salon, pokój, sypialnia
Pakiet 3-szybowy
Sposób otwierania Górne otwieranie
Typ okna Okno obrotowe
Materiał Drewniane
Szerokość okna 55 cm
Wysokość okna 98 cm
1200.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 150
Odbiór osobisty 0
Kurier Paleta P 150
EAN 5702328325326
Zostaw telefon

Okno dachowe 3-szybowe VELUX GLL 1061 CK04 55 x 98 cm z uchwytem otwierającym u góry

Wykonane z laminowanego drewna sosnowego, zapewniające powierzchnię odporną na zniekształcenia. Warstwa bezbarwnego i niezawierającego rozpuszczalników lakieru chroni drewno przed brudem i wilgocią.

Okna dachowe dwukomorowe Standard wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe pozwalające jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. Kombinacja innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ oraz dodatkowej uszczelki zapewnia świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energię. Nowy uchwyt do okien dachowych otwieranych od góry zapewnia łatwą obsługę okna, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble.

Konstrukcja drewniana pokryta bezbarwnym lakierem to:

 • Ciepło i przytulność – odpowiednie do pomieszczeń, w których można docenić naturalny wygląd drewna
 • Jakość – wykorzystane zostało wysokiej jakości drewno sosnowe
 • Długotrwałość – solidne, trwałe okno odporne na odkształcenia
 • Ochrona – drewno pokrywane jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym
 • Gotowość do użycia – dzięki bezbarwnemu lakierowi powłoka okna jest ponadczasowa, przyjemna w dotyku i estetyczna, a ponadto chroni drewno przed zabrudzeniami i wilgocią
 • Ekologia – używamy lakieru akrylowego na bazie wody i niezawierającego rozpuszczalników
 • Wymagana konserwacja co ok. 4 lata

Każde okno dachowe VELUX z górnym system otwierania możemy przerobić na sterowane elektrycznie. Możemy to zrobić w dowolnym momencie użytkowania, gdyż wszystkie okna z górnym systemem otwierania są fabrycznie przystosowane do montażu automatyki. Wystarczy, że w okolice okna doprowadzimy przewód zasilający. Najlepiej zrobić to już na etapie budowy lub podczas remontu, dzięki czemu późniejsza instalacja zestawu adaptacyjnego będzie dużo szybsza i prostsza.

Okna Velux GLL 1061 charakteryzują:

image

Nowy ergonomiczny uchwyt:

Okna dachowe Velux są wyposażone w górny uchwyt. Zaleca się instalację okna na niskiej wysokości: 90–120 cm. Ma to dwie istotne zalety: łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble; okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc. Taka wysokość montażu to również wygodny dostęp do rolet i wentylacji.

image

Wentylacja nawet przy zamkniętym oknie:

Nawet przy zamkniętym oknie dzięki wentylacji zintegrowanej z uchwytem otwierającym wpuścisz do pomieszczenia świeże powietrze, kiedy śpisz lub jesteś poza domem.
Łatwy w obsłudze, wbudowany filtr zapewni świeże, przefiltrowane powietrze bez owadów i zanieczyszczeń. Filtr jest wymienny i łatwy w konserwacji.

image

Funkcjonalność i wygoda użytkowania:

Aby umyć okno, należy po prostu obrócić je o 180° i zablokować zasuwką w skrzydle. Dzięki temu, obiema rękami można swobodnie czyścić okno.

image

Energooszczędny pakiet 3-szybowy

SKUTECZNA IZOLACJA TERMICZNA Energooszczędne okna dachowe z pakietem 3-szybowym zatrzymują chłód na zewnątrz. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,1 zwiększy efektywność energetyczną Twojego domu i pozwoli jeszcze łatwiej utrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia.

WYŻSZA IZOLACJA AKUSTYCZNA Pakiet 3-szybowy i dodatkowa gumowa uszczelka dobrze izolują hałas dochodzący z zewnątrz, zwiększając tym samym poczucie komfortu w pomieszczeniu.

Konstrukcja ThermoTechnology™ z dodatkową uszczelką to mniejsze rachunki za energię, ale również skuteczna bariera przed wiatrem i zimnym powietrzem. Jednym z elementów ThermoTechnology™ jest połączenie drewna z ciemnoszarym polistyrenem ekspandowanym EPS, która składa się w 92% z powietrza, ma izolacyjność 3 razy lepszą niż drewno, jest całkowicie odporny na wilgoć i temperaturę oraz w 100% nadaje się do recyklingu.

Dane techniczne:

 • rozmiar: 55 x 98 cm
 • materiał: impregnowane i lakierowane drewno sosnowe, odporne na brud i zanieczyszczenia
 • przenikanie ciepła Ug - szyba (W/m2K): 0,6
 • przenikanie ciepła Uw - całe okno (W/m2K): 1,1
 • wyciszanie deszczu: nie
 • nawiewnik: tak
 • całkowita przepuszczalność energii promieniowania słonecznego: 50 %
 • powłoka antyroszeniowa: nie
 • dźwiękochłonność Rw (dB): 32
 • zewnętrzna szyba hartowana: tak - ochrona przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, takimi jak intensywne burze i grad
 • gwarancja: 10 lat, 20 lat z zestawem BDX
 • oblachowanie zewnętrzne: szary (RAL 7043)
 • dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej: 15-90 stopni

Uwaga: do okna dobierz również kołnierz uszczelniający do odpowiedniego pokrycia dachowego!

Nowe okno dachowe VELUX należy zamontować z kołnierzem. Kołnierze VELUX są precyzyjnie wykonanymi elementami zaprojektowanymi w taki sposób, aby tworzyć wodoszczelną barierę pomiędzy oknem dachowym a materiałem pokryciowym oraz zapewniać bezpieczne i skuteczne odprowadzanie wody.

Dodatkowa izolacja termiczna i przeciwwilgociowa VELUX BDX 2000

Optymalny montaż okna dachowego zapewni jego energooszczędność i wytrzymałość. Zastosowanie produktów izolacyjnych dodatkowo zapewnia właściwą izolację termiczną pomiędzy konstrukcją dachu a ościeżnicą oraz między oknem a konstrukcją dachu. Do tych celów można wykorzystać zestaw izolacyjny BDX, w którego skład wchodzi rama izolacyjna oraz wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa razem z rynną odwadniającą.

Zastosowanie zestawu izolacyjnego jest wymagane do uzyskania przedłużonej 20-letniej gwarancji na okna VELUX.

Gwarancja podstawowa na okna dachowe VELUX (10 lat):

PDF Document

20-letnia gwarancja na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document

20-letnia gwarancja na szyby w oknach do poddaszy po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.