• Okno dachowe 3-szybowe Velux GGL 3068 CK02 górne otwieranie 55x78 cm

Symbol: GGL CK02 3068
Przeznaczenie okna salon, pokój, sypialnia
Pakiet 3-szybowy
Sposób otwierania Górne otwieranie
Typ okna Okno obrotowe
Materiał Drewniane
Szerokość okna 55 cm
Wysokość okna 78 cm
Inne rozmiary:
1813.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 150
Odbiór osobisty 0
Kurier Paleta P 150
EAN 5702328320055
Zostaw telefon

Okno dachowe 3-szybowe VELUX GGL 3068 CK02 55 x 78 cm z uchwytem otwierającym u góry

Kiedy wybrać okno dachowe drewniane z górnym otwieraniem?

Okno drewniane z górnym otwieraniem jest polecane tym, dla których kluczowe znaczenie ma wysoka jakość produktów drewnianych bez konieczności ich częstej impregnacji. Rama wykonana jest z najwyższej jakości drewna sosnowego. Okno dodatkowo pokryte jest bezbarwnym lakierem akrylowym, dzięki któremu nie musisz martwić się jego konserwacją przez wiele lat.

Okna dachowe z górnym otwieraniem jest łatwe w obsłudze – nawet jeżeli są umieszczone pod nim meble. Łatwo dostępny do obsługi innowacyjny moduł wentylacyjny pozwala na zamontowanie okna niżej niż równoważne okno z dolnym otwieraniem zapewniając doskonały widok na zewnątrz zarówno stojąc jak i siedząc.

Konstrukcja drewniana pokryta bezbarwnym lakierem to:

 • Ciepło i przytulność – odpowiednie do pomieszczeń, w których można docenić naturalny wygląd drewna
 • Jakość – wykorzystane zostało wysokiej jakości drewno sosnowe
 • Długotrwałość – solidne, trwałe okno odporne na odkształcenia
 • Ochrona – drewno pokrywane jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym
 • Gotowość do użycia – dzięki bezbarwnemu lakierowi powłoka okna jest ponadczasowa, przyjemna w dotyku i estetyczna, a ponadto chroni drewno przed zabrudzeniami i wilgocią
 • Ekologia – użyty został lakier akrylowy na bazie wody i niezawierający rozpuszczalników
 • Wymagana konserwacja co ok. 4 lata

Każde okno dachowe VELUX z górnym system otwierania możemy przerobić na sterowane elektrycznie. Możemy to zrobić w dowolnym momencie użytkowania, gdyż wszystkie okna z górnym systemem otwierania są fabrycznie przystosowane do montażu automatyki. Wystarczy, że w okolice okna doprowadzimy przewód zasilający. Najlepiej zrobić to już na etapie budowy lub podczas remontu, dzięki czemu późniejsza instalacja zestawu adaptacyjnego będzie dużo szybsza i prostsza.

Okna Velux GGL 3068 charakteryzują:

image

Nowy ergonomiczny uchwyt:

Nowy uchwyt do okien dachowych otwieranych od góry zapewnia łatwe obsługę okna, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble. Wybierz ten sposób otwierania, jeśli:

 • dolna krawędź okna znajdzie się na wysokości od 80 do 120 cm,
 • planujesz postawić meble pod oknem (nie utrudnią one otwierania okna). 
image

Wentylacja grawitacyjna:

Wpuść świeże powietrze do domu, nawet jeśli nie ma Cię w domu lub śpisz. Nie martw się o bezpieczeństwo lub złą pogodę. Wystarczy pociągnąć górny uchwyt otwierający zintegrowany z wentylacją, aby wpuścić do wnętrza świeże, przefiltrowane powietrze.

image

Funkcjonalność i wygoda użytkowania:

Aby umyć szybę, należy obrócić skrzydło o 180° i zablokować je zasuwką. Dzięki temu, obiema rękami można swobodnie czyścić okno.

Filtr powietrza można wymontować i umyć przy użyciu zwykłych domowych środków czystości. Ponownie obróć skrzydło okna o 180° i zablokuj w pozycji do mycia, a następnie wyciągnij filtr z prowadnicy filtra.

image

Energooszczędny pakiet 3-szybowy

W nowym pakiecie 3-szybowym zastosowano udoskonaloną powłokę oraz innowacyjną czarną ramkę termoplastyczną TPS, które to zagwarantują. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,1 zwiększy efektywność energetyczną Twojego domu.

Konstrukcja ThermoTechnology™: trzyszybowy pakiet oferuje wszystkie korzyści okien Standard Plus VELUX i lepszą efektywność energetyczną. Zmniejsza ilość chłodu, która może przedostawać się do wnętrza przez okno w czasie zimy.

Dane techniczne:

 • rozmiar: 55 x 78 cm
 • materiał: laminowane drewno sosnowe, zapewniające powierzchnię odporną na zniekształcenia
 • przenikanie ciepła Ug - szyba (W/m2K): 0,7
 • przenikanie ciepła Uw - całe okno (W/m2K): 1,1
 • wyciszanie deszczu: tak
 • bezpieczna szyba laminowana - zapobiega przedostaniu się szkła o pomieszczenia w razie przypadkowego zbicia
 • nawiewnik: tak
 • całkowita przepuszczalność energii promieniowania słonecznego: 49 %
 • powłoka antyroszeniowa: nie
 • dźwiękochłonność Rw (dB): 35 - nowe 3-szybowe okna to specjalnie przygotowana konstrukcja, która lepiej redukuje hałas i tłumi dźwięki o różnej częstotliwości. Dzięki wstawieniu szyb grubszych o 30% w porównaniu do obecnej konstrukcji oraz zastosowaniu większej różnicy między grubością poszczególnych szyb, współczynnik izolacji akustycznej został poprawiony o 3 dB. To zapewnia aż dwukrotny spadek natężenia poziomu głośności i gwarantuje jeszcze lepsze warunki do pracy i odpoczynku w domu
 • zewnętrzna szyba hartowana: tak - ochrona przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, takimi jak intensywne burze i grad
 • gwarancja: 10 lat, 20 lat z zestawem BDX
 • oblachowanie zewnętrzne: szary (RAL 7043)
 • dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej: 15-90 stopni

Uwaga: do okna dobierz również kołnierz uszczelniający do odpowiedniego pokrycia dachowego!

Nowe okno dachowe VELUX należy zamontować z kołnierzem. Kołnierze VELUX są precyzyjnie wykonanymi elementami zaprojektowanymi w taki sposób, aby tworzyć wodoszczelną barierę pomiędzy oknem dachowym a materiałem pokryciowym oraz zapewniać bezpieczne i skuteczne odprowadzanie wody.

Dodatkowa izolacja termiczna i przeciwwilgociowa VELUX BDX 2000

Optymalny montaż okna dachowego zapewni jego energooszczędność i wytrzymałość. Zastosowanie produktów izolacyjnych dodatkowo zapewnia właściwą izolację termiczną pomiędzy konstrukcją dachu a ościeżnicą oraz między oknem a konstrukcją dachu. Do tych celów można wykorzystać zestaw izolacyjny BDX, w którego skład wchodzi rama izolacyjna oraz wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa razem z rynną odwadniającą. 

Zastosowanie zestawu izolacyjnego jest wymagane do uzyskania przedłużonej 20-letniej gwarancji na okna VELUX.

Gwarancja podstawowa na okna dachowe VELUX (10 lat):

PDF Document

20-letnia gwarancja na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document

20-letnia gwarancja na szyby w oknach do poddaszy po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska kwestionariusza przedłużenia gwarancji:

Wypełnij kwestionariusz online:

Pobierz kwestionariusz do wydruku:
PDF Document
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.