Markiza solarna zaciemniająca 78x118 cm Velux SSS MK06

Symbol: SSS MK06 0000S
1450.00
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Kurier 0
  • Kurier - pobranie 20.99
Więcej o produkcie
Obsługa:
Zasilanie solarne
EAN:
5702328826533

Solarna markiza zaciemniająca firmy Velux model SSS na okna dachowe rozmiarze 78x118 cm

Solarna markiza zaciemniająca Velux to redukcja nagrzewania i zaciemnienie w jednym.

Solarna markiza zaciemniająca Velux to nawet do 93% ochrony przed nagrzewaniem. Zapewnia skuteczną ochronę przed ciepłem, utrzymując przyjemną temperaturę na poddaszu, w słoneczne dni.  Wytrzymała, lekka, nieprzepuszczająca światła tkanina w razie potrzeby blokuje dostęp światła i wycisza odgłosy deszczu. Ponadto efekt zaciemnienia gwarantuje najlepsze warunki dla zdrowego i komfortowego snu. Nowoczesny design doskonale się komponuje się z każdym rodzajem pokrycia dachowego.

Jest dostarczana w komplecie ze wstępnie sparowanym włącznikiem ściennym umożliwiającym łatwą obsługę. Szybki i bezproblemowy montaż od wewnątrz na obsługiwanych ręcznie i solarnych oknach dachowych VELUX bez prowadzenia przewodów. Zgodna z rozwiązaniami VELUX do inteligentnego sterowania domem (VELUX App Control i VELUX ACTIVE with NETATMO).

Markiza pasuje do okien o następujących symbolach (tylko zgodność kodów gwarantuje dopasowanie markizy): GZL, GGL, GGU, GHL, GPU, GHU, GFL, GLU, GLL w rozmiarach M06 i MK06.

Markizy SSS-SA nie można montować na oknach dachowych generacji VES GPL/GPU wyprodukowanych przed 2000 rokiem.

Materiał: listwy z lakierowanego aluminium szare. Tkanina zaciemniająca jest wykonana z poliestru z warstwą PCW po obu stronach. Tkanina jest testowana pod kątem degradacji pod wpływem promieniowania UV i ciepła, a także odkształceń w wyniku skurczenia się oraz zagięć.

Sterowanie: solarna markiza zaciemniająca Velux jest zdalnie sterowana za pomocą klawiatury naściennej, dołączonej do produktu. Źródło jej zasilania stanowi bateria słoneczna wbudowana w silnik. Jej wykorzystywanie w dłuższej perspektywie przynosi niemałe oszczędności energetyczne, a co za tym idzie – także finansowe. Akumulator jest w stanie gromadzić energię potrzebną do około 100 cykli podnoszenia i otwierania, więc solarna markiza zaciemniająca zadziała nawet wtedy, gdy kiepska pogoda nie pozwoli na ładowanie baterii. To najbardziej ekologiczna metoda zdalnego sterowania markizami!

Gwarancja: 3 lata

Dzięki solarnej markizie zaciemniającej zyskasz komfort przebywania na poddaszu, który docenisz nie tylko latem, ale i przez cały rok. Warto ją mieć na swoim poddaszu!

Parametry:
Obsługa:
Zasilanie solarne

Informacje szczegółowe:

PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: